Zoltán Mária Flóra olja
Valmis
2015-04-05
303268
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ZOLTÁN MÁRIA FLÓRA (Ungern, född 1937): Komposition, signerad och ZMF -84, olja på duk, 100x120 cm