Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AKVARELLER, 2 st, Kina, 1900-tal, oidentifierade konstnärer, motiv av fåglar i fruktträd resp bambu, tusch och färg på papper, 66x33 resp 69x34 cm
Fläckar
303296
2015-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här