Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
AKVARELLER, 2 st, Kina, 1900-tal, oidentifierade konstnärer, motiv av fåglar i fruktträd resp bambu, tusch och färg på papper, 66x33 resp 69x34 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar
303296
2015-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner