Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Bonjour Madame, bonjour monsieur", signerad L. Jirlow 121/310, färglitografi, 38x46 cm

303306

2015-04-07