Corneille färglitografi
2015-04-05
303308
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Kompositoin, signerad Corneille 2002, 73/75, färglitografi, 33x41 cm