Josef Frank akvarell

Josef Frank akvarell
Josef Frank akvarell
Josef Frank akvarell
Josef Frank akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEF FRANK (1885-1967), Vinstock, signerad Josef Frank, akvarell, 34 x 49 cm, med dedikation

303309

2015-04-03