Sture Meijer

Sture Meijer
Sture Meijer
Sture Meijer
Sture Meijer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STURE MEIJER (född 1931), "Väntande sällskap", signerad och daterad Meijer -95, gouache, 35 x 43 cm

303311

2015-04-03