Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), Fjällstuga i vinterskrud,
signerad och daterad Sven Erixson 1938, olja på duk, 57 x 69 cm
303323
2015-04-03