Sven X:et Erixson olja

Sven X:et Erixson olja
Sven X:et Erixson olja
Sven X:et Erixson olja
Sven X:et Erixson olja

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), Fjällstuga i vinterskrud,
signerad och daterad Sven Erixson 1938, olja på duk, 57 x 69 cm

303323

2015-04-03