CF Reuterswärd

CF Reuterswärd
CF Reuterswärd

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, (född 1934), Stockholms Festspel, signerad och daterad 66, utställningsaffisch, 99 x 68 cm, med dedikation

Gulnader

303337

2015-04-03