Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, kelim, daterad, signerad, ca 376x160 cm
Ytfläckar, mindre färgfläck, större lagning
303341
2015-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här