Orientmatta Kelim

Orientmatta Kelim
Orientmatta Kelim
Orientmatta Kelim
Orientmatta Kelim

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, kelim, daterad, signerad, ca 376x160 cm

Ytfläckar, mindre färgfläck, större lagning

303341

2015-04-07