Bengt Fransson olja

Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): Stockholmsmotiv, "På väg ut", olja på duk, signerad Bengt Fransson, ca 46x57 cm

303352

2015-04-03