Karmstolar Kinnarps

Karmstolar Kinnarps
Karmstolar Kinnarps
Karmstolar Kinnarps
Karmstolar Kinnarps
Karmstolar Kinnarps
Karmstolar Kinnarps
Karmstolar Kinnarps
Karmstolar Kinnarps
Karmstolar Kinnarps
Karmstolar Kinnarps

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KINNARPS, karmstolar, 6 st, stomme i betsad, lackad bok, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 44 cm, brännmärkta Kinnarps AB/G daterade 1999

Bruksslitage

303360

2015-04-03