Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KINNARPS, karmstolar, 6 st, stomme i betsad, lackad bok, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 44 cm, brännmärkta Kinnarps AB/G daterade 1999
Bruksslitage
303360
2015-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här