Markku Salo "Kungarnas dal" skulptur Nuutajärvi
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MARKKU SALO, skulptur, Nuutajärvi Notsjö 1990-tal, blå glasmassa med etsad dekor, lock med trappdekor, signerad Markku Salo Nuutajärvi Notsjö 25/500, höjd 29 cm
Kuntoraportti
303368
Päivämäärä:
2015-04-13