Markku Salo "Kungarnas dal" skulptur Nuutajärvi

Markku Salo
Markku Salo
Markku Salo
Markku Salo
Markku Salo
Markku Salo
Markku Salo
Markku Salo

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MARKKU SALO, skulptur, Nuutajärvi Notsjö 1990-tal, blå glasmassa med etsad dekor, lock med trappdekor, signerad Markku Salo Nuutajärvi Notsjö 25/500, höjd 29 cm

Kuntoraportti

303368

Päivämäärä:

2015-04-13