Edward Hald vas

Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD HALD (1883-1980), vas, Orrefors 1953, Slipgraal ,signerad Orrefors S-Graal 1350 L Hald, höjd 15 cm

Fotnagg

303379

2015-04-03