Golvlampa uplight Ateljé Lyktan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPLIGHT, möjligen Ateljé Lyktan, vitlackerad stomme med detalj i vitmetall, kupa i vit plast, totalhöjd ca 193 cm

Repor, slitage, ej funktionstestad

303389

2015-04-03