Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UPLIGHT, möjligen Ateljé Lyktan, vitlackerad stomme med detalj i vitmetall, kupa i vit plast, totalhöjd ca 193 cm
Repor, slitage, ej funktionstestad
303389
2015-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här