Signe Persson Melin
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIGNE PERSSON MELIN, tekannor, tekoppar med fat, 2+1+1 st, sockeskål, stengods, märkt SP-M samt flundran, den ensamma tekannan märkt Höganäs studio SPM, höjd 20-21 cm
Nagg på kopp och tekannans pip, samt lagning på en kopp (tesetet)
303394
2015-04-03