Signe Persson Melin

Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGNE PERSSON MELIN, tekannor, tekoppar med fat, 2+1+1 st, sockeskål, stengods, märkt SP-M samt flundran, den ensamma tekannan märkt Höganäs studio SPM, höjd 20-21 cm

Nagg på kopp och tekannans pip, samt lagning på en kopp (tesetet)

303394

2015-04-03