Theresia Sandström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THERESIA SANDSTRÖM (1893-1981): Försommarlandskap med lada, signerad Th Sandström, olja på pannå, ca 39 x 47 cm

303424

2015-04-04