Badkarssoffa i gustaviansk stil

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BADKARSSOFFA, 1900-talets första hälft, gustaviansk still, förgylld, längd 202 cm, fyra kuddar medföljer
Proveniens: kopia efter originalsoffa som finns på Sturehovs slott

Färgbortfall, bruksslitage

303440

2015-04-06