Badkarssoffa i gustaviansk stil
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BADKARSSOFFA, 1900-talets första hälft, gustaviansk still, förgylld, längd 202 cm, fyra kuddar medföljer
Proveniens: kopia efter originalsoffa som finns på Sturehovs slott
Färgbortfall, bruksslitage
303440
2015-04-06