Ställning i silver

Ställning i silver
Ställning i silver
Ställning i silver
Ställning i silver
Ställning i silver
Ställning i silver
Ställning i silver
Ställning i silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BORDSDEKORATION, silver, 1800-talets slut, förgylld, dekor av druvklasar, vinblad samt infattade glasstenar, höjd 15,5 cm, vikt ca 160 g

303449

2015-04-07