Lorens Ritter Heidelberg slott

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LORENZ RITTER (1832-1921): Heidelberg slott, olja på duk, signerad o daterad 1870, 94x74

2 dukskador, lagning

303468

2015-04-03