Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LORENZ RITTER (1832-1921): Heidelberg slott, olja på duk, signerad o daterad 1870, 94x74
2 dukskador, lagning
303468
2015-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här