Vägglyktor för utomhusbruk

Vägglyktor för utomhusbruk
Vägglyktor för utomhusbruk
Vägglyktor för utomhusbruk
Vägglyktor för utomhusbruk
Vägglyktor för utomhusbruk
Vägglyktor för utomhusbruk

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

VÄGGLYKTOR, 1 par, för utomhusbruk, 1900-talets första hälft, smide, med spröjsade glas, höjd ca 60 cm, total längd från vägg 68 cm
Proveniens: Enligt uppgift Stockholms Stadion

303481

2015-04-03