Karin Mamma Andersson
Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962) / AMALIA ÅRFELT (f. 1969) / ROLF STEINBERG (1900-tal): "Trio me tryck", signerad Mamma Andersson, Amalia Årfeldt, stämpelsignerad för Rolf Steinberg, färglitografi, 39/70, bladmått ca 47 x 56 cm, oramad
303484
2015-04-04