Oljemålning 1800-tal
2015-04-07
303493
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), pastoralt landskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 20,5x31 cm
Krackeleringar, skador,