Plafond

Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PLAFOND, bemålat glas, dekor av muscierande kvinnor, 1930-tal, diameter 92 cm

Färgbortfall, slitage

303499

2015-04-13