Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSKEDAR, 2 st, silver, 1700-tal, MATSKEDAR, 8 st, silver, C M Hedin 1800-talets mitt, vikt ca 358 g

Slitage, delvis med gravyr

303523

2015-04-03