Serveringsvagn 1950/60-tal

Serveringsvagn 1950/60-tal
Serveringsvagn 1950/60-tal
Serveringsvagn 1950/60-tal
Serveringsvagn 1950/60-tal
Serveringsvagn 1950/60-tal
Serveringsvagn 1950/60-tal
Serveringsvagn 1950/60-tal
Serveringsvagn 1950/60-tal
Serveringsvagn 1950/60-tal
Serveringsvagn 1950/60-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, kromad stomme, hyllplan med jakarandaimitation, höjd 70, 66x43 cm

Bruksslitage

303530

2015-04-03