Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, kromad stomme, hyllplan med jakarandaimitation, höjd 70, 66x43 cm
Bruksslitage
303530
2015-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här