Skålfat Borgila

Skålfat Borgila
Skålfat Borgila
Skålfat Borgila
Skålfat Borgila

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BORGILA, skålfat, sterlingsilver, Stockholm 1951, höjd 7, diameter 15 cm, vikt ca 183 g

Kantslitage, smärre repor

303531

2015-04-03