Staffan Lind oljemålning

Staffan Lind oljemålning
Staffan Lind oljemålning
Staffan Lind oljemålning
Staffan Lind oljemålning
Staffan Lind oljemålning
Staffan Lind oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN LINDH (född 1931): "Sittande modell", signerad och daterad Staffan Lindh 61, olja på duk, 100 x 90 cm

303532

2015-04-03