Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARDY STRID (1921-2012): "Stående figur", signerad o daterad H Strid -57, olja uppfodrad på pannå, 33 x 22 cm
303537
2015-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här