Borstar kam silver

Borstar kam silver
Borstar kam silver
Borstar kam silver
Borstar kam silver

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

KLÄDBORSTE, KAM, BORSTE, silver, 1900-talets första hälft, rokokostil

Slitage, kammen med en saknad pigg

303543

2015-04-03