Skrivbord
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets slut, i valnöt, med lösa hurtsar med låsbara lådor, höjd 79, 137x77 cm, nycklar finns
Proveniens: Carl Axel Magnus Lindman, (1856-1928) informator till prinsarna Gustaf, Wilhelm och Erik, utgivare av Norden Flora
smärre skador
303553
2015-04-04