Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, i valnöt, med lösa hurtsar med låsbara lådor, höjd 79, 137x77 cm, nycklar finns
Proveniens: Carl Axel Magnus Lindman, (1856-1928) informator till prinsarna Gustaf, Wilhelm och Erik, utgivare av Norden Flora

smärre skador

303553

2015-04-04