Dosa

Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, nyrokoko, 1800-tal, i förgylld mässing, med lock och botten pärlemor, locket med skuren dekor av mytologiskt motiv, höjd 1,5, 7,5x6 cm

303585

2015-04-04