Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida), triptyk (3), kompositioner på blå botten, olja på duk, otydligt signerade, ca 80x40 cm
Oramade
303613
2015-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här