Noel oljemålning

Noel oljemålning
Noel oljemålning
Noel oljemålning
Noel oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, hamnmotiv, signerad Xxxx Noel, olja på pannå, ca 72x96 cm

Skador, färgbortfall

303615

2015-04-04