Louis Sparre oljemålning

Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964), porträtt av fru Kyhlberger, född grevinnan Taube, signerad och daterad L. Sparre 1917, olja på duk, ca 90x74 cm

Vågig duk, smärre fläckar

303616

2015-04-04