Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LOUIS SPARRE (1863-1964), porträtt av fru Kyhlberger, född grevinnan Taube, signerad och daterad L. Sparre 1917, olja på duk, ca 90x74 cm
Vågig duk, smärre fläckar
303616
2015-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här