Louis Vidal olja

Louis Vidal olja
Louis Vidal olja
Louis Vidal olja
Louis Vidal olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LOUIS VIDAL (Frankrike, ca 1754-1807): Stilleben med frukter, signerad L. Vidal p.x, olja på duk, 35,5x44,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Smärre färgbortfall, krackeleringar

303633

2015-04-06