Louis Vidal olja
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LOUIS VIDAL (Frankrike, ca 1754-1807): Stilleben med frukter, signerad L. Vidal p.x, olja på duk, 35,5x44,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Smärre färgbortfall, krackeleringar
303633
2015-04-06