Golvurna

Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVURNA, porslin, 1900-talets början, polykrom dekor, höjd ca 80 cm

lagningar, påbättrad

303634

2015-04-04