Barbie och Ken

Barbie och Ken
Barbie och Ken
Barbie och Ken
Barbie och Ken
Barbie och Ken
Barbie och Ken

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTEL BARBIE, ALLANDOCKA, (2),1960-tal, diverse kläder och tillbehör liggande i plastväska märkt "Barbie Midge" medföljer

Diverse skador, skadad fabriksförpackning till Barbie medföljer

303635

2015-04-04