Barbie och Ken
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTEL BARBIE, ALLANDOCKA, (2),1960-tal, diverse kläder och tillbehör liggande i plastväska märkt "Barbie Midge" medföljer
Diverse skador, skadad fabriksförpackning till Barbie medföljer
303635
2015-04-04