Lucas F Breuer akvarell

Lucas F Breuer akvarell
Lucas F Breuer akvarell
Lucas F Breuer akvarell
Lucas F Breuer akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnvy med katedral, signerad F Lucas Breuer, akvarell, ca 50 x 73 cm

Smärre ytskador

303641

2015-04-04