F G Jameson oljemålning

F G Jameson oljemålning
F G Jameson oljemålning
F G Jameson oljemålning
F G Jameson oljemålning
F G Jameson oljemålning
F G Jameson oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

F G JAMESON (England 1800-tal): Cottage vid vattendrag, signerad FG Jameson, olja på duk, ca 40 x 61 cm

Smärre ytskador

303644

2015-04-04