Coasters nysilver

Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 1 par, England, 1900-talets första hälft, Ellis- Barker, trä och nysilver, delvis genombruten dekor i form av vinrankor, diameter ca 19 cm

Bottnar med fläckar, slitage

303645

2015-04-04