Carl Harry Sålhane skål

Carl Harry Sålhane skål
Carl Harry Sålhane skål
Carl Harry Sålhane skål
Carl Harry Sålhane skål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, Rörstrand, aniaraglaserat stengods, monogramsignerad CHS, höjd ca 4,5 cm, diameter ca 18,5 cm

Smärre repor

303646

2015-04-04