Stolar i shaker-typ

Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ
Stolar i shaker-typ

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1970-tal, shaker-typ, inköpta på Otto Dahlin, furu, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

303647

2015-04-04