Jaeger-LeCoultre Atmos
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1960-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, sifferring med arabiska siffror, glasat fodral av förgylld mässing, höjd ca 24 cm
Tavla med slitage
303654
2015-04-04