Jaeger-LeCoultre Atmos

Jaeger-LeCoultre Atmos
Jaeger-LeCoultre Atmos
Jaeger-LeCoultre Atmos
Jaeger-LeCoultre Atmos
Jaeger-LeCoultre Atmos
Jaeger-LeCoultre Atmos

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1960-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, sifferring med arabiska siffror, glasat fodral av förgylld mässing, höjd ca 24 cm

Tavla med slitage

303654

2015-04-04