Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Louis seize-stil, porslin, i form av urna, bronsmontering, delvis förgylld, dekor med amoriner, höjd med skärm 76 cm
303663
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här