Bordslampa i Louis seize-stil

Bordslampa i Louis seize-stil
Bordslampa i Louis seize-stil
Bordslampa i Louis seize-stil
Bordslampa i Louis seize-stil
Bordslampa i Louis seize-stil
Bordslampa i Louis seize-stil
Bordslampa i Louis seize-stil
Bordslampa i Louis seize-stil

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Louis seize-stil, porslin, i form av urna, bronsmontering, delvis förgylld, dekor med amoriner, höjd med skärm 76 cm

303663

2015-04-05