Kinesiska tallrikar 1700-tal

Kinesiska tallrikar 1700-tal
Kinesiska tallrikar 1700-tal
Kinesiska tallrikar 1700-tal
Kinesiska tallrikar 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TALLRIKAR, 3 st, 1700-tal, Kina, porslin, delvis förgylld polykrom dekor med motiv av tranor, diameter ca 23 cm

303672

2015-04-04