Figuringrupp porslin

Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, 1900-talets första hälft, Ludvigsburg, kurtiserande par, höjd 19 cm

Växtdekoren med obetydlig nagg

303675

2015-04-04