Sybord
Closed
2015-04-04
303683
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SYBORD, Wegner-typ, 1950-tal, teak, i sargen låda med inredning av fack, utdragbar korg, utfällbara skivor, på hjultrissor i mässing, höjd 60, 60x60 cm (utfällt 120 cm)
Slitage, blekt, fanérskada