Sybord
Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SYBORD, Wegner-typ, 1950-tal, teak, i sargen låda med inredning av fack, utdragbar korg, utfällbara skivor, på hjultrissor i mässing, höjd 60, 60x60 cm (utfällt 120 cm)
Zustandsbeschreibung
Slitage, blekt, fanérskada
303683
2015-04-04