Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SYBORD, Wegner-typ, 1950-tal, teak, i sargen låda med inredning av fack, utdragbar korg, utfällbara skivor, på hjultrissor i mässing, höjd 60, 60x60 cm (utfällt 120 cm)

Zustandsbeschreibung

Slitage, blekt, fanérskada

303683

2015-04-04